Daily Şase

FaceBook paylaş Twitter paylaş Google paylaş Yahoo paylaş MSN paylaş Hotmail paylaş Delicious paylaş Digg paylaş

BAKIŞ AÇINIZI  DEĞİŞTİRECEK BİR TİCARİ ARAÇ

Bir ticari araçtan çok daha fazlası. Yeni Daily Kamyonet, işinizi karlı ve sürdürülebilir kılmaya yardımcı olmak için tasarlandı. Yeni Daily Kamyonet ile teknoloji sürücünün hizmetinde: iş gününün çoğunu direksiyon sallayarak geçiriyorsanız, araç içindeki yaşam koşullarınızın ve sürüş deneyiminizin rakip tanımamasını istersiniz. 40 Yıllık geçmişi boyunca Daily, sürekli iyileştirmeler yaparak hem yaşam hem de sürüş deneyiminizi sektördeki en üst seviyelere taşımıştır.İŞİNİZ İÇİN MÜKEMMEL ARAÇ

Daily Kamyonet, sınıfındaki en çok yönlü ticari araçtır. İster inşaat gibi sektörlere yönelik dur-kalkların çok olduğu kentsel taşımacılık işi, ister ev taşıma gibi daha ağır bir taşımacılık işi ile uğraşın, faaliyetlerinizin ve işletmenizin ihtiyaçlarına en uygun Daily’yi bulabilir ve özelleştirebilirsiniz. br> DAYANIKLI YAPI!

Her işi etkili bir şekilde tamamlayacağına güvenebileceğinizi bilmenin rahatlığıyla Daily’nizi her gün ve yıllarca azami kapasitesine kadar yükleyin.

Kamyonlardaki gibi 5 mm kalınlığa ulaşan sert çelik şasiden yan elemanlara sahip yegane hafif ticari aracın gücünden sonuna kadar faydalanın.

4900 kg’a varan yük kapasitesi sayesinde, işinizi daha hızlı ve daha az git-gel yaparak tamamlayın


İndirilebilir Dokümanlar

Trabzon Iveco Servis Armutçuoğlu Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.