Eurocargo

FaceBook paylaş Twitter paylaş Google paylaş Yahoo paylaş MSN paylaş Hotmail paylaş Delicious paylaş Digg paylaş

Yeni Eurocargo, Şehrin Sevdiği Kamyon

Yeni Eurocargo, Avrupa çapında ticarî araç konusunda uzman 25 gazetecinin bulunduğu jüri tarafından “2016 Uluslararası Yılın Kamyonu” seçildi. Iveco’nun son dört yılda 4 kez kazandığı prestijli ödül, Iveco’nun teknolojiye, düşük sahiplik maliyetine ve sürdürülebilir ulaşıma bağlılığının kanıtı. ​

Şehirler Yeni Eurocargo kamyonu seviyorlar, o da şehirleri.

Daha çekici ve çok yönlü, verimli ve eko-sürdürülebilir yeni Iveco kamyonu insana ve içinde bulunduğu çevreye saygı duyuyor, büyük kentlerin kalabalık sokaklarında rahatça yol alıyor.

Yeni Eurocargo kamyon biraz farklı görünse de temel özellikleri yerinde. İşlevselliği ve güvenlik özellikleri geliştirilen aracın tasarımı yeni bir tarzda olsa da, hâlihazırda Avrupa, Afrika, Orta Doğu, Avustralya ve Latin Amerika’da yarım milyon kamyon sürücüsünün tercih ettiği aynı manevra kabiliyetine, sağlamlığa ve güvenilirliğe sahip.

Konfor ve Ergonomiyi Üst Seviyelere Taşıyor

Direksiyon üzerinde yer alan kumandaları sürücünün radyo ve telefonu tam güven içinde kullanmasını mümkün kılıyor. Araç klima, aydınlatma ve otomatik/otomatikleştirilmiş vites için yeni ve daha ergonomik kumandalar ile donatılmıştır. Her şey kolunuzun yetişeceği mesafede: Dokümanlar ve malzemeler için daha fazla eşya koyma gözleri, kartlar için özel bölmeler ve kabinin arka duvarında bir askı rayı bulunmaktadır. Sürücü tarafındaki konsolda 2 adet pratik şişe tutucu, 12 V ‘luk bir elektrik soketi ve opsiyonel olarak bir basınçlı hava soketi bulunmaktadır. 

Yürüyen Bir Ofis

Yeni yürüyen ofis 20 litrelik kapasiteli bir dizüstü bilgisayarı veya tableti alabilecek bir bölmeye sahip (tek yolcu koltuklu tip araçlarda) ayrıca bir okuma lambası, yan eşya cepleri ve elektronik cihazları şarj etmek için iki USB soketi mevcuttur. Üst kısım açılarak konforlu bir çalışma alanı oluşturulabilir. Yeni tasarım aracın içinde de devam etmektedir, özel kumaş kaplaması, talep üzerine, yükseklik ayarlı emniyet kemeri, özel döşeme, ısıtma ve havalandırması olan yeni bir “yüksek konforlu” hava süspansiyonlu sürücü koltuğu mevcuttur.


İndirilebilir Dokümanlar

Trabzon Iveco Servis Armutçuoğlu Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.