Belgelerimiz

Türk Standartları Enstitüsü Hizmet Yerlilik Belgesi

Kurumumuz Türk Standartları Enstitüsü tarafından IVECO, OTOKAR, LAND ROVER markalı araçların yetkili servisi olarak hizmet standartlarına uygun olduğu 01.04.2001 tarihinde tescillenmiştir.

IVECO Daily Yetkili Servis Belgesi

Armutçuoğlu Otomotiv Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. IVECO Daily yetkili servis ve yedek parça şatışı ile ilgili olarak Iveco Araçlar A.Ş. tarafından yetkilendirilmiştir.

IVECO Eurocargo Yetkili Servis Belgesi

Armutçuoğlu Otomotiv Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. IVECO Eurocargo yetkili servis ve yedek parça şatışı ile ilgili olarak Iveco Araçlar A.Ş. tarafından yetkilendirilmiştir.

Otokar Servis Yetki Belgesi

Armutçuoğlu Otomotiv Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Otokar markalı, Land Rover Defender markalı normal, askeri ve kamu araçları için   yetkili servis ve yedek parça şatışı ile ilgili olarak Koç Holding Otokar A.Ş. tarafından yetkilendirilmiştir.

Otokar Askeri Araçlar Yetkili Servis Belgesi

Armutçuoğlu Otomotiv Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Otokar markalı taktik tekerlekli, taktik tekerlekli zırhlı araçlar ile kamu araçları, Land Rover Defender markalı taktik tekerlekli araçlar ve kamu araçları için   yetkili servis ve yedek parça şatışı ile ilgili olarak Koç Holding Otokar A.Ş. tarafından yetkilendirilmiştir.

Otokar Normal Araçlar Yetkili Servis Belgesi

Armutçuoğlu Otomotiv Servis Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. Otokar markalı araçlar, Land Rover Defender markalı 4x4 arazi tipi motorlu araçlar için   yetkili servis ve yedek parça şatışı ile ilgili olarak Koç Holding Otokar A.Ş. tarafından yetkilendirilmiştir.

Webasto Thermo Comfort Yetki Belgesi

Armutçuoğlu araç içi iklimlendirme servisi Trabzon ilinde satışını yapmaya ,bakım ve servis hizmeti vermeye Webasto Thermo Comfort İklimlendirme Sistemleri Ltd. Şti. tarafından yetkilendirilmiştir.
Trabzon Iveco Servis Armutçuoğlu Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.