Hakkımızda

1997 yılından beri   IVECO markası altında   Trabzon ve civarındaki illere Yetkili Servis ve Yetkili Yedek Parça bayisi olarak hizmet veren Armutcuoğlu Otomotiv ,2008 yılından bu yana   Otokar markalı araçlara da Yetkili servis hizmeti sağlamaktadır. Müşteri memnuniyetini ilke edinmiş olan firmamız Araçların ihtiyacı olan tüm hizmetleri kendi bünyesinde ,kendi deneyimli personeliyle , müşterilerinin hizmetine sunmakta , 24 saat   acil yol yardım hizmeti de vermektedir.Tüm takılan yedek parçalarda orijan olup yedek parça hizmet garantisi kapsamındadırlar

Firmamız bu markalar haricinde de diğer Ticari araçlara da özellikle Kaporta-boya,Şasi Düzeltme,klima ,Webasto hizmetleri   de vermektedir.

Misyonumuz

Dünya markası olan Iveco’yu   bölgesinde en iyi şekilde temsil etmeyi kendine hedef edinen fimamız,bu doğruldu da 1997 den beri müşterilerine   kaliteli ve ekonomik   servis hizmetleri vermektedir.Ticari araçların müşterilerimiz için ne kadar önemli olduğunun bilinciyle   çalışmalarımızı yürütüp,araç   sorunlarını en kısa sürede gidermeyi benimseyen anlayışımızla ,iveco markasının büyümesi için var güçümüzle   çalışmaktadayız.

 

Vizyonumuz

Ticari Araç sektörün de Marka Servis olmayı hedefleyen fimamız   bu doğruldu da emin adımlarla   faaliyetlerini sürdürmektedir. Araç satın alacak veya araçını yenileyecek olan Müşterilerin marka tercihinde ,satış sonrası servis hizmetlerinin önemini   bilen firmamız bu doğrultuda kendini sürekli yenilemekte ve   Sadık müşteri oluşturmayı da başarmaktadır. Bu şekilde hizmet vererek hem dünya markası   IVECO'nun   gücüne güç katmak hem de bölgemiz ekonomimize katkı sağlamak için çaılmaktayız.
Trabzon Iveco Servis Armutçuoğlu Resmi Web Sayfasıdır. Bilgi ve görsellerin izinsiz kopyalanması veya kullanılması yasaktır.
2017 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.